3 years ago

Bilans otwarcia #0

Blog.jpg

Trochę minęło od mojego ostatniego wpisu od siebie, dlatego też postaram się nadrobić chociaż część zaległości.

Od niespełna miesiąca publikuję dość enigmatyczną serię „Dokąd pójdę”, chciałabym wrzucać posty z większą częstotliwością, ale czuję, że zabrałam się za wymagający temat i nie jestem w stanie pisać tekstu z palca. Niemniej powoli dziergam już kolejną część, także w nadchodzącym tygodniu spodziewajcie się wpisu #2. Ciekawi mnie czy ktoś w pewnym stopniu identyfikuje się w tajemniczą bohaterką i jej towarzyszem/ką(?), niedługo pojawi się nieco więcej postaci oraz rozszerzę świat.

Niedługo na moim blogu pojawi się nowa seria. Tsaaa, jakbym radziła sobie z regularną publikacją już obecnej, aj Anshia, Anshia! Proszę, aby @mys nie spolerował co to będzie, ale czuję, że część z osób uśmiechnie się pod nosem. Jestem na etapie zbierania materiału zdjęciowego, żeby posty nie były suche, później zostanie spisanie wszystkiego co chodzi mi po głowie od dłuższego czasu. Na Engrave/Dblog jeszcze nie ma oddzielnej sekcji dla tej serii, żeby nikt się nie domyślił co tam kombinuje. Wypatrujcie znaków na niebie i ziemi. Trzymajcie kciuki albo śmiejcie się! Nadchodzi najlepszy sezon!

Jak wiecie już z postu @pkocjan, w Katowicach odbędzie się meetup polskiej społeczności. Jeśli jeszcze nie wiecie o czym mówię to marsz do Pauliny i zorientować się w temacie! No sio czytać! Ponieważ w ostatnim poście podana została data, jesteśmy praktycznie pewni z @mys, że będziemy obecni, także serdecznie zapraszam i tych przestraszonych, że będą czuć się obco, jak i starych wyjadaczy. Do tej pory dobrze wspominam poprzednie spotkanie, ale na to nałożyło się sporo drobnych rzeczy. Wierzę, że tym razem także frekwencja dopisze, a obecni będą mieli masę pozytywnych wrażeń!

W następnej operacji (hue) wspomnę między innymi o moich poszukiwaniach pracy oraz plotkom dotyczącym mojej walki z @nieidealna.mama na SteemMMA

  • 71Upvotes
  • $3.66Reward
  • 19Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments